naziv
||||

Vanredno obrazovanje – obrazovanje odraslih

 

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ У ЈУНСКОМ
ИСПИТНОМ РОКУ
ШКОЛСКЕ 2016/17. ГОДИНЕ


ПОНЕДЕЉАК, 12.06.2017.

ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

РАЧУНАРСТВО И ИНФОР.

АУТОМАТСКА ОБРАДА ПОДАТАКА

ДЕРМАТОЛОГИЈА

15:15

 

Јованов Јована

Рикановић Јована

Боснић Гаврило

 

Марковић Миодраг

Јанковић Весна

Маргитин Драган

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

П: 08:20

У: 09:10

Ивановић Андријана

Кртинић Евгенија

Милановић Стојанка*

Бељин Весна

Гуташи Марина

 

УТОРАК, 13.06.2017.

ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

ОРГАНСКА ХЕМИЈСКА ТЕХ.

ИНСТРУМЕНТАЛНЕ МЕТОДЕ АНАЛИЗЕ

КОНТРОЛА КВАЛИТЕТА ФАР. ПРО.

11:00

 

Драганов Младен

Џинић Дејана

Ивановић Андријана

 

Стојак Ј. Гордана

Благојевић Јадранка

Марић Мира

МАТЕМАТИКА

П: 11:50

У: 12:40

Рикановић Јована

Петковић Марија

Јовановић Зоран

Јовановић Јелица

КЊИГОВОДСТВО

12:40

Јовановић Јасмина

Боснић Гаврило

Боговић Марија

Живановић Биљана

Прпа Зорица

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА

16:15

Лиска Милица

Додер Бранислав

Регодић Жељко

Милановић стојанка

 

СРЕДА, 14.06.2017.

ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

ХЕМИЈА

12:40

 

Боснић Гаврило

Џелајлија Дарко

Вучић Драгана

Грубанов Наташа

ЕКОЛОГИЈА И ЗАШ. ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ

ОБРАДА У ПРЕМЕРУ

16:15

Рикановић Јована

Радисављевић Никола

Максић Анђа

Миладинов Александар

Ничевски Светлана

МАТЕМАТИКА

П: 11:00

У: 11:50

Јованов Јована

Кртинић Евгенија

Ђуретановић Љиљана

Јовановић Зоран

Миланић Маја

СТАТИКА И ОТПОРНОСТ МАТЕРИЈАЛА

ОСНОВЕ ГЕОДЕЗИЈЕ

13:35

Сасик Даниела

Јовановић Лука

Јањић Мира

Јакшић Драгана

Живановић Драженка(замена)

 

ЧЕТВРТАК, 15.06.2017.

ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

ЕСТЕТСКО ОБЛИКОВАЊЕ ФРИЗУРА

 

16:15

 

Јовановић Јасмина

Лиска Милица

Боснић Гаврило

Наумовски Јелена

Стевић Весна

Регодић Жељко

ГЕОДЕТСКА МЕРЕЊА И РАЧУНАЊА

ФИЗИКА

ОСНОВЕ НИСКОГРАДЊЕ

13:35

 

Сасик Даниела

Радисављевић Никола

Јовановић Лука

Вујовић Владимир

Воденичар М. Сања

Тирнанић Милка

ПРАКТИЧНА НАСТАВА СА ТЕХНОЛОГИЈОМ РАДА

11:30

Матић Слађана

Ивошевић Јелена

Јовановић Јасмина

Гуглета Марија

Матејић Софија

Ђорђевић Радмила

 

ПЕТАК, 16.06.2017.

ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

П:14:20

У:15:15

 

Јованов Јована

Ивановић Андријана

Боснић Гаврило

Недељковић Дарија

Шарац Владимир

Крга Бранислава

ПРАКТИЧНА НАСТАВА

10:10

Митић Александар

Кртинић Евгенија

Петрић Данијела

Марић Мира

Благојевић Јадранка

ГЕОДЕЗИЈА

КАТАСТАР

ГРАЂЕВИНСКЕ КОНСТРУКЦИЈЕ

11:00

Галоња Миодраг

Радисављевић Никола

Сасик Даниела

Ивановић Александра

Поповић Милка

Милосављевић Лана

 

ПОНЕДЕЉАК, 19.06.2017.

ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

ЗАГАЂИВАЊЕ И ЗАШ ВАЗДУХА

ФИЗИЧКА ХЕМИЈА

ОСНОВИ ГРАФИЧКЕ ТЕХНИКЕ

11:50

 

Јованов Јована

Ивановић Андријана

Митић Александар

 

Вићентић Јованка

Радеч Н. Валентина

Петрић Данијела

 




Copyright 2011. - Design D.Radević - All rights reserved.