naziv
||||

Vanredno obrazovanje – obrazovanje odraslih

 

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ У АПРИЛСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ
ШКОЛСКЕ 2016/2017. ГОДИНЕ


ПОНЕДЕЉАК, 24.04.2017.

ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

ОСНОВЕ НИСКОГРАДЊЕ

ОСНОВИ ГЕОДЕЗИЈЕ

13:35

Уч.

Јовановић Лука

Сасик Даниела

 

Јањић Мира

Тирнанић Милка

Џелајлија Дарко

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

14:25

Уч.

Боснић Гаврило

Регодић Жељко

Даничић Љиљана

Максић Анђа

ФИЗИЧКА ХЕМИЈА

ИНСТРУМЕНТАЛНЕ МЕТ.

ТЕХНОЛОГИЈА ФАРМ. ПРОИЗВОДА

КОНТРОЛА КВАЛИТЕТА ФАРМ. ПРОИЗВОДА

16:15

Уч.

Драганов Младен

Џинић Дејана

Ивановић Андријана

Чубрић Александра

Јованов Јована

Стојак Ј. Гордана

Винчић Р. Марија

Маргитин Драган

 

УТОРАК, 25.04.2017.

ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

ПОЗНАВАЊЕ МАТЕРИЈАЛ.

ЗАГАЂИВАЊЕ И ЗАШ. ВАЗДУХА

ЗАГЕЂИВАЊЕ И ЗАШ. ВОДЕ

ОРГАНИЗАЦИЈА ПОСЛОВАЊА

13:35

 

Миљковић Милан

Џинић Дејана

Чубрић Александра

Јованов Јована

Суба Славица

Вићентић Јованка

Марић Мира

МАТЕМАТИКА

П: 11:50

У: 12:40

Уч.

Радисављевић Никола

Петковић Марија*

Јовановић Зоран

Јовановић Јелица

ГЕОДЕТСКА МЕРЕЊА И РАЧУНАЊА

13:35

Уч.

Галоња Миодраг

Ђаковић Анђелка

Ивановић Александра

Воденичар М. Сања

КЊИГОВОДСТВО

17:05

 

Јовановић јасмина

Боговић Марија

Пантелић Оливер

Вари Биљана

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА

СОЦИОЛОГИЈА

16:15

Боснић Гаврило

Лиска Милица

Маринков Даниела

Јованов Јована

Додер Бранислав

Стевић Весна

Регодић Жељко

 

СРЕДА, 26.04.2017.

ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ

ПРЕРАДА И ОДЛАГАЊЕ ОТПАДНИХ ВОДА

 

12:40

Уч.

Армуш Милан

Јованов Јована

Суба Славица

Секулић Наташа

Ћурчић Јелена (замена)

АПЛИКАТИВНИ РАЧУНАР. ПРОГРАМИ

ГЕОДЕТСКИ ПЛАНОВИ

ПРОЈЕКТИ ОБЈЕКАТА ВИСОКОГРАДЊЕ

14:25

Уч.

Радисављевић Никола

Сасик Даниела

Јовановић Лука

Николаш Радмила

Вујовић Владимир

Богићевић Југослав

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

10:10

Боснић Гаврило

Борка Емануел

Лукић Марјан

Попадић Милка

 

ЧЕТВРТАК, 27.04.2017.

ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

 

П : 12:40

У: 13:35

 

Боснић Гаврило

Недељковић Дарија*

Крга Бранислава

Баревачки Ивана

ЕСТЕТСКО ОБЛИКОВАЊЕ ФРИЗУРА

ЛИКОВНА УМЕТНОСТ

АУТОМАТСКА ОБРАДА ПОДАТАКА

13:35

Јовановић Јасмина

Лиска Милица

Армуш Милан

Џинић Дејана

Наумовски Јелена

Ереш Ђерђ

Јанковић Весна

 

ПЕТАК, 28.04.2017.

ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

ГЕОДЕЗИЈА

НАЦРТНА ГЕОМЕТРИЈА И ТЕХ. ЦРТАЊЕ

П: 14:25

Уч.

Радисављевић Никола

Сасик даниела

Богићевић Југослав

Вујовић Владимир

Миланић Маја

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖ.

П :15:15

У: 16:15

Уч.

Боснић Гаврило

Марган Бранка*

Милановић Стојанка

Траиловић Лана

АНАЛИТИЧКА ХЕМИЈА

 

Маринков Даниела

Џелајлија Дарко

Игњатов Оливера

Вучић Драгана

ИСПИТИВАЊЕ НАМИРНИЦА

11:50

Томић Стефан

Станојевић М. Вукица

Дукић Снежана

Субин Бранка

 

ЧЕТВРТАК, 04.05.2017.

ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

ПРАКТИЧНА НАСТАВА СА ТЕХНОЛОГИЈОМ РАДА

 

13:00

 

Јовановић Јасмина

Таири Захиде

Ивошевић Јелена

Митић Слађана

Шаломон Катарина

Гуглета Марија

Матејић Софија

Ђорђевић Радмила

Перић Данијела

 




Copyright 2011. - Design D.Radević - All rights reserved.