naziv
||||

Vanredno obrazovanje – obrazovanje odraslih

Informacije o VANREDNOM ŠKOLOVANJU

mogu se dobiti svakog petka u vremenu
od 12:45 do 14:15 časova dok traje nastava
od 1.septembra do 20.juna

Informacije daje prof. Biljana Živanović

u kancelariji broj 2 tel. 013/318-977

Ako se aktivno bavite sportom, ako zbog bolesti ili zaposlenosti ili iz nekih drugih razloga ne možete redovno da pohađate školu ili uopšte niste završili srednju školu, ako želite da se prekvalifikujete (promenite zanimanje) u okviru istog ili drugog područja rada, ako želite da se dokvalifikujete (imate završenu trogodišnju, a želite četvorogodišnju školu),  onda je za Vas - VANREDNO ŠKOLOVANjE.
Znači, Tehnička škola "23.maj" Vam nudi mogućnosti:
         Vanredno školovanje (ukoliko želite da nastavite prekinuto školovanje ili nikada niste ni pohađali srednju školu)
         Prekvalifikaciju (ukoliko želite da promenite zanimanje)
         Dokvalifikaciju (ukoliko sa završenom trogodišnjom školom želite da nastavite školovanje i završite četvorogodišnju školu)
U prvi razred vanrednog školovanja se mogu upisati samo učenici stariji od 17 godina u upisnim rokovima koji važe za redovne učenike i to za obrazovne profile odobrene od Ministrastva prosvete, a objavljene u konkursu za redovne učenike.
Na programe prekvalifikacije, dokvalifikacije i specijalizacije se možete upisati tokom cele godine. Dovoljno je da se javite našem profesoru zaduženom za vanredno školovanje.
Redovan učenik koji iz nekih razloga želi da pređe na vanredno školovanje može to uraditi u toku školske godine uz saglasnost roditelja i odobrenje direktora škole.
Takođe, redovan učenik koji zbog lošeg uspeha (dva puta ponovljen razred)  izgubi pravo na redovno školovanje, može nastaviti školovanje kao vanredan učenik.

ПОНЕДЕЉАК, 24.04.2017.

ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

ОСНОВЕ НИСКОГРАДЊЕ

ОСНОВИ ГЕОДЕЗИЈЕ

13:35

Уч.

Јовановић Лука

Сасик Даниела

 

Јањић Мира

Тирнанић Милка

Џелајлија Дарко

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

14:25

Уч.

Боснић Гаврило

Регодић Жељко

Даничић Љиљана

Максић Анђа

ФИЗИЧКА ХЕМИЈА

ИНСТРУМЕНТАЛНЕ МЕТ.

ТЕХНОЛОГИЈА ФАРМ. ПРОИЗВОДА

КОНТРОЛА КВАЛИТЕТА ФАРМ. ПРОИЗВОДА

16:15

Уч.

Драганов Младен

Џинић Дејана

Ивановић Андријана

Чубрић Александра

Јованов Јована

Стојак Ј. Гордана

Винчић Р. Марија

Маргитин Драган

 

УТОРАК, 25.04.2017.

ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

ПОЗНАВАЊЕ МАТЕРИЈАЛ.

ЗАГАЂИВАЊЕ И ЗАШ. ВАЗДУХА

ЗАГЕЂИВАЊЕ И ЗАШ. ВОДЕ

ОРГАНИЗАЦИЈА ПОСЛОВАЊА

13:35

 

Миљковић Милан

Џинић Дејана

Чубрић Александра

Јованов Јована

Суба Славица

Вићентић Јованка

Марић Мира

МАТЕМАТИКА

П: 11:50

У: 12:40

Уч.

Радисављевић Никола

Петковић Марија*

Јовановић Зоран

Јовановић Јелица

ГЕОДЕТСКА МЕРЕЊА И РАЧУНАЊА

13:35

Уч.

Галоња Миодраг

Ђаковић Анђелка

Ивановић Александра

Воденичар М. Сања

КЊИГОВОДСТВО

17:05

 

Јовановић јасмина

Боговић Марија

Пантелић Оливер

Вари Биљана

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА

СОЦИОЛОГИЈА

16:15

Боснић Гаврило

Лиска Милица

Маринков Даниела

Јованов Јована

Додер Бранислав

Стевић Весна

Регодић Жељко

 

СРЕДА, 26.04.2017.

ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ

ПРЕРАДА И ОДЛАГАЊЕ ОТПАДНИХ ВОДА

 

12:40

Уч.

Армуш Милан

Јованов Јована

Суба Славица

Секулић Наташа

Ћурчић Јелена (замена)

АПЛИКАТИВНИ РАЧУНАР. ПРОГРАМИ

ГЕОДЕТСКИ ПЛАНОВИ

ПРОЈЕКТИ ОБЈЕКАТА ВИСОКОГРАДЊЕ

14:25

Уч.

Радисављевић Никола

Сасик Даниела

Јовановић Лука

Николаш Радмила

Вујовић Владимир

Богићевић Југослав

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

10:10

Боснић Гаврило

Борка Емануел

Лукић Марјан

Попадић Милка

 

ЧЕТВРТАК, 27.04.2017.

ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

 

П : 12:40

У: 13:35

 

Боснић Гаврило

Недељковић Дарија*

Крга Бранислава

Баревачки Ивана

ЕСТЕТСКО ОБЛИКОВАЊЕ ФРИЗУРА

ЛИКОВНА УМЕТНОСТ

АУТОМАТСКА ОБРАДА ПОДАТАКА

13:35

Јовановић Јасмина

Лиска Милица

Армуш Милан

Џинић Дејана

Наумовски Јелена

Ереш Ђерђ

Јанковић Весна

 

ПЕТАК, 28.04.2017.

ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

ГЕОДЕЗИЈА

НАЦРТНА ГЕОМЕТРИЈА И ТЕХ. ЦРТАЊЕ

П: 14:25

Уч.

Радисављевић Никола

Сасик даниела

Богићевић Југослав

Вујовић Владимир

Миланић Маја

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖ.

П :15:15

У: 16:15

Уч.

Боснић Гаврило

Марган Бранка*

Милановић Стојанка

Траиловић Лана

АНАЛИТИЧКА ХЕМИЈА

 

Маринков Даниела

Џелајлија Дарко

Игњатов Оливера

Вучић Драгана

ИСПИТИВАЊЕ НАМИРНИЦА

11:50

Томић Стефан

Станојевић М. Вукица

Дукић Снежана

Субин Бранка

 

ЧЕТВРТАК, 04.05.2017.

ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

ПРАКТИЧНА НАСТАВА СА ТЕХНОЛОГИЈОМ РАДА

 

13:00

 

Јовановић Јасмина

Таири Захиде

Ивошевић Јелена

Митић Слађана

Шаломон Катарина

Гуглета Марија

Матејић Софија

Ђорђевић Радмила

Перић Данијела

 




Copyright 2011. - Design D.Radević - All rights reserved.