naziv
||||


РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ
У ЈАНУАРСКО-ФЕБРУАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

ШКОЛСКЕ 2019/20. ГОДИНЕ

УТОРАК, 21.01.2020.


ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

Аутоматска обрада података

07:45

Царић Даниела

Јанковић Весна
Марковић Миодраг
Недељковић Десанка

Просторна композиција

10:10

Амбруш Мајда
Сасик Даниела

Николаш Ј. Радмила
Смиљковић Зоран
Вари Биљана

СРЕДА, 22.01.2020.


ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

Грађанско васпитање

17:05

Обрадовић Марина

Даничић Љиљана
Радмановић Радослав
Ереш Ђерђ

Верска настава

Царић Даниела
Ђурковић Огњен

Ликовна култура

Николић Анита
Ибраим Самира

УТОРАК, 28.01.2020.


ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

Статика и отпорност материјала

12:40

Амбруш Мајда

Јањић Мира
Поповић Милка
Игњатов Оливера

Грађевинске конструкције

Јаредић Анђелина

Физичка хемија

17:05

Георгијевски Игор

Вучић Драгана
Благојевић Јадранка
Маргитин Драган

Хемијска технологија

Царић Даниела

Хигијена

Николић Анита

СРЕДА, 29.01.2020.


ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

Српски језик и књижевност

11:00-писмени

Обрадовић Марина
Векецки Душан

Марган Бранка (писмени)
Топић Јасмина
Прпа Зорица

11:50-усмени


ЧЕТВРТАК
, 30.01.2020.


ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

Здравствена безбедност хране

10:10

Тодоровић Јелена

Траиловић Лана
Баревачки Ивана
Недељковић Десанка

Историја пиварства

Ороз Дарко
Хусарик Тамара

Геодетска мерења и рачунањања

 

12:40

Трајковић Милица

Вујовић Владимир
Неагић Стефан
Недељковић Десанка

Фотограметрија

Радисављевић Никола

ПОНЕДЕЉАК, 03.02.2020.


ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

Опасан отпад

09:10

Ђурковић Огњен

Ћурчић Јелена
Стојак Ј. Гордана
Крга Бранислава

Геодетска мерења и рачунања

11:50

Милошевић Лука
Поповић Андреа

Смиљковић Зоран
Миладинов Александар
Марган Бранка

Општа и неорганска хемија

12:40

Ибраим Самира

Субин Бранка
Живановић Биљана
Матејић Софија

Основе електротехнике и електронике

16:15

Векецки Душан

Воденичар Сања
Петронијевић Нада
Борка Емануел

Физика

Николић Анита

Филозофија
Социологија
Социологија са правима грађана

17:05

Георгијевски Игор
Тодоровић Јелена
Хусарик Тамара

 

Додер Бранислав

Грубанов Наташа
Радеч Н. Валентина

Практична настава

Петровић Марко

УТОРАК, 04.02.2020.


ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

Физичко васпитање

15:15

Шарац Лука

Борка Емануел
Лукић Марјан
Суба Славица

Нацртна геометрија

16:15

Трајковић Милица

Николаш Р. Радмила
Смиљковић Зоран
Царан Миона

СРЕДА, 05.02.2020.


ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

Математика

11:00-писмени

Обрадовић Марина
Векецки Душан
Георгијевски Игор
Ђурковић Огњен
Николић Анита (фризер)
Тодоровић Јелена (пекар)

Петковић Марија (писмени)

Живановић Драженка
Топић Јасмина

11:50-усмени

Енглески језик

11:50-писмени

Хусарик Тамара
Кикановић Теодора
Гађански Стефан

Шарац Владимир
(писмени)

Крга Бранислава
Недељковић Десанка

12:40-усмени

Разрада пројекта
Грађевински материјали

12:40

Амбруш Мајда
Јаредић Анђелина

Богићевић Југослав
Тирнанић Милка
мр сци Џелајлија Дарко

ПЕТАК, 07.02.2020.


ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

Техничко цртање са машинским елементима
Аутоматска контрола процеса
Рециклажне технологије

10:10

Ибраим Самира

Обрадовић Марина

Живков Иван

Стојак Ј. Гордана
Вићентић Јованка
Топић Јасмина

ПОНЕДЕЉАК, 10.02.2020.


ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

Енглески језик

10:10-писмени

Тодоровић Јелена
Недељков Панта
Шарац Лука

Недељковић Дарија
(писмени)

Драгић М. Гордана
Гуташи Марина

11:00-усмени

Математика

11:00-писмени

Гађански Стефан

Ђуретановић Љиљана

Ковачевић Милица
(писмени)
Адамовић Оливера

11:50-усмени

Предузетништво
Организација пословања
Књиговодство

13:35

Живков Иван
Георгијевски Игор
Рикановић Јована (фризер)

Марић Мира
Боговић Марија
Вучић Драгана

Филозофија
Устав и права грађана
Социологија са правима грађана

09:10

Векецки Душан
Царић Даниела
Ђурковић Огњен

Додер Бранислав
Радеч Валентина
Недељковић Десанка

УТОРАК, 11.02.2020.


ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

Технологија образовног профила

11:00

Векецки Душан

Глишић Слађана
Траиловић Лана
Недељковић Десанка

СРЕДА, 12.02.2020.


ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

Екологија и заштита животне средине

 

Биологија

12:40

Тодоровић Јелена (пекар)
Николић Анита (фризер)
Гавриловић Ана (фризер)
Недељков Панта (пекар)
Петровић Марко

Максић Анђа
Ковачевић Милица
Недељковић Десанка

ЧЕТВРТАК, 13.02.2020.


ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

Српски језик и књижевност

10:10-писмени

Гађански Стефан
Шарац Лука

Бељин Весна
(писмени)

Гуташи Марина
Борка Емануел

11:00-усмени

Одлагање отпада

13:35

Живков Иван
Ђурковић Огњен

Суба Славица
Секулић Наташа
Тирнанић Милка

Загађивање и заштита воде

Царић Даниела

Органска хемијска технологија

Георгијевски Игор

Хемија

Николић Анита

Практична настава са технологијом рада

12:00

Гавриловић Ана
Ласло Ерика
Рикановић Јована

Матејић Софија
Гуглета Марија
Перић Данијела

 





Copyright 2011. - Design D.Radević - All rights reserved.