naziv
||||


РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКОГ ИСПИТА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ
У ЈАНУАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

ПРОВЕРА СТРУЧНО – ТЕОРИЈСКИХ ЗНАЊА - ТЕСТ
ЧЕТВРТАК, 16.01.2020 у 10 часова
ГЕОДЕТСКИ ТЕХНИЧАР – ГЕОМЕТАР             Дежурни наставник:

  1. Пешић Борислав                                    Додер Бранислав
  2. Стојановић Давид                                  Комисија:
  3. Глишовић Јелена                                   1. Миладинов Александар
  4. Чокић Стеван                                           2. Вујовић Владимир
  5. Стевовић Немања                                  3. Неагић Стефан

АРХИТЕКТОНСКИ ТЕХНИЧАР                          Дежурни наставник:

  1. Ковачевић Алекса                                  Додер Бранислав

                                                                   Комисија:
                                                                   1. Богићевић Југослав
                                                                   2. Јањић Мира
                                                                   3. Тирнанић Милка

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ
ЧЕТВРТАК, 16.01.2020 у 15 часова

  1. Јовић Данијела                             Комисија:
  2. Савановић Милан                                  1. Марган Бранка

                                                                   2. Топић Јасмина
                                                                   3. Царан Миона (деж.наставник)
                                     
ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ
ПЕТАК, 17.01.2020 у 12 часова
АУТОМАТСКА КОНТРОЛА ПРОЦЕСА

  1. Врба Дарко                                              Комисија:

                                                                   1. Ћурчић Јелена
                                                                   2. Благојевић Јадранка
                                                                   3. Вари Биљана

ПЕТАК, 17.01.2020 у 16:15 часова
АУТОМАТСКА КОНТРОЛА ПРОЦЕСА   Комисија:

  1. Јовић Данијела                              1. Стојак Ј. Гордана

ЗАГАЂИВАЊЕ И ЗАШТИТА ВАЗДУХА
1. Савановић Милан                                  2. Вићентић Јованка
                                                                         3. Игњатов Оливера                    
МАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД – КАТАСТАР
УТОРАК, 21.01.2020 у 16:15 часова

  1. Стојановић Давид                                  Комисија:
  2. Михајловић Давид                                1. Миладинов Александар

                                                                   2. Вујовић Владимир
                                                                   3. екстерни члан
                                     
ОДБРАНА МАТУРСКОГ ПРАКТИЧНОГ РАДА
ПЕТАК, 24.01.2020 у 12 часова
НЕОРГАНСКА ХЕМИЈСКА ТЕХНОЛОГИЈА

  1. Врба Дарко                                              Комисија:

                                                                   1. Ћурчић Јелена
                                                                   2. Благојевић Јадранка
                                                                   3. Вари Биљана

ПЕТАК, 24.01.2020 у 16:15 часова
АУТОМАТСКА КОНТРОЛА ПРОЦЕСА   Комисија:

  1. Јовић Данијела                             1. Стојак Ј. Гордана

ЗАГАЂИВАЊЕ И ЗАШТИТА ВАЗДУХА
1. Савановић Милан                                  2. Вићентић Јованка
                                                                         3. Игњатов Оливера          





Copyright 2011. - Design D.Radević - All rights reserved.