naziv

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ
У НОВЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ
ШКОЛСКЕ 2017/2018. ГОДИНЕ

 

ПОНЕДЕЉАК, 13.11.2017.


ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

-географија

11:50

Јанковић Немања

Тот Нада
Винчић Р. Марија
Јакшић Драгана

Енглески језик

П: 13:25
У: 14:20

Рикановић Јована
Сасик Даниела

Шарац Владимир
Драгић М. Гордана
Недељковић Дарија

Органска хемијска технологија
Основи графичке технике
Физичка хемија

13:35

Мартинов Даниела
Бундало Мина
Драганов Младен

Радеч Н. Валентина
Стојак Ј. Гордана
Траиловић Лана

УТОРАК, 14.11.2017.


ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

 

Српски језик и књижевност

П: 12:40
У: 13:25

Рикановић Јована
Радисављевић Никола
Сасик Даниела
Томић Стефан

Милановић Стојанка
Бељин Весна
Димић Јелена

Биологија

15:15

Јанковић Немања

Максић Анђа
Маргитин Драган
Вићентић Јованка

Прехрамбена технологија

10:10

Мартинов Даниела

Пантелић Оливер
Баревачки Ивана
Савовић Гордана

Практична настава са технологијом рада

13:00

Шпика Милан
Мијатовић Јована
Думитру Витомир

Матејић Софија
Ђорђевић Радмила
Живановић Биљана

СРЕДА, 15.11.2017.


ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

Ликовна уметност

11:00

Рикановић Јована

Ереш Ђерђ
Марковић Миодраг
Дукић Снежана

Практична настава

10:10

Мартинов Даниела

Пантелић Оливер
Станојевић М. Вукица
Крга Бранислава

Физичко васпитање

9:10

Радисављевић Никола

Станковски Зорица
Мимић Александра
Поповић Милка

Устав и права грађана

11:50

Новковић Марина

Додер Бранислав
Николаш Радмила
Благојевић Јадранка

ЧЕТВРТАК, 16.11.2017.


ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

Музичка култура

17:05

Рикановић Јована
Јанковић Немања

Влаовић Бранко
Гуташи Марина
Стевановић Драгана

Катастар
Фотограметрија

11:00

Радисављевић Никола
Галоња Миодраг

Ивановић Александра
Ђаковић Анђелка
Вујовић Владимир

Техничка обрада у премеру

16:15

Глишовић Јелена

Милосављевић Лана
Воденичар М. Сања
Јовановић Јелица

ПЕТАК, 17.11.2017.


ПРЕДМЕТ

ВРЕМЕ

КАНДИДАТИ

КОМИСИЈА

Организација производње

15:15

Новковић Марина

Марић Мира
Траиловић Лана
Игњатов Оливера

Грађанско васпитање
Верска настава

11:50

Рикановић Јована (гр)
Сасик Даниела(гр)
Костић Маја(гр)
Мартинов Даниела(ве)

Даничић Љиљана
Радмановић Радослав
Борка Емануел

 

 

Copyright&Design D.Radević - All rights reserved.