slika škole

naziv

 

 

ПОНЕДЕЉАК    21.08.2017.

 

ИНСТРУМЕНТАЛНЕ МЕТОДЕ АНАЛИЗЕ

МАШИНЕ, АПАРАТИ И ОПЕРАЦИЈЕ

 

ВРЕМЕ:

11:00

Комисија:

Стојак Јовановић Гордана
Марић Мира
Живановић Биљана

УЧИОНИЦА:

4

ОДЕЉЕЊЕ:

IV-3, II-4

 

ТЕХНОЛОГИЈА ГРАЂЕВИНСКИХ РАДОВА

 

ВРЕМЕ:

11:00

Комисија:

Тирнанић Милка
Јањић Мира
Миладинов Александар

УЧИОНИЦА:

3

ОДЕЉЕЊЕ:

IV-1, III-1

 

 

 

 

СИРОВИНЕ У ПЕКАРСТВУ

ТЕРМОДИНАМИКА

 

ВРЕМЕ:

11:00

Комисија:

Дукић Снежана
Ничевски Светлана
Грубанов Наташа

УЧИОНИЦА:

5

ОДЕЉЕЊЕ:

I-9, III-7

 

ФИЗИКА

 

ВРЕМЕ:

11:00

Комисија:

Јакшић Драгана
Воденичар Марковић Сања
Лукић Марјан

УЧИОНИЦА:

6

ОДЕЉЕЊЕ:

II-2

УТОРАК    22.08.2017.

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

 

ВРЕМЕ:

08:00

Комисија:

Лукић Марјан
Борка Емануел
Станковски Зорица

УЧИОНИЦА:

Сала

ОДЕЉЕЊЕ:

II-3, II-4, II-6, II-10

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

 

ВРЕМЕ:

09:00

Комисија:

Крга Бранислава
Шарац Владимир
Петрић Данијела

УЧИОНИЦА:

5

ОДЕЉЕЊЕ:

I-2, I-3, I-5

 

 

 

 

ЗАГАЂИВАЊЕ И ЗАШТИТА ВАЗДУХА

 

ВРЕМЕ:

09:00

Комисија:

Вићентић Јованка
Секулић Наташа
Петковић Марија

УЧИОНИЦА:

6

ОДЕЉЕЊЕ:

IV-3

 

СРЕДА    23.08.2017.

 

ГЕОДЕТСКА МЕРЕЊА И РАЧУНАЊА

КАТАСТАР НЕПОКРЕТНОСТИ

 

ВРЕМЕ:

09:00

Комисија:

Ђаковић Анђелка
Милосављевић Лана
Ивановић Александра

УЧИОНИЦА:

4

ОДЕЉЕЊЕ:

I-2, III-2

 

ХЕМИЈА

ОПШТА И НЕОРГАНСКА ХЕМИЈА

ОРГАНСКА ХЕМИЈА

 

ВРЕМЕ:

09:00

Комисија:

Игњатов Оливера
Живановић Биљана
Субин Бранка

УЧИОНИЦА:

5

ОДЕЉЕЊЕ:

I-1, I-3, I-5, I-8, I-9, II-3

ЧЕТВРТАК    24.08.2017.

 

ИСТОРИЈА

 

ВРЕМЕ:

09:00

Комисија:

Адамовић Оливера
Регодић Жељко
Максић Анђа

УЧИОНИЦА:

4

ОДЕЉЕЊЕ:

I-1, I-2, I-3, II-3

 

МИКРОБИОЛОГИЈА

БИОХЕМИЈА

 

ВРЕМЕ:

09:00

Комисија:

Пантелић Оливер
Игњатов Оливера
Дукић Снежана

УЧИОНИЦА:

5

ОДЕЉЕЊЕ:

III-7, III-4

 

 

 

 

ПЕТАК    25.08.2017.

 

ИСТОРИЈА АРХИТЕКТУРЕ

САВРЕМЕНО ГРАДИТЕЉСТВО

 

ВРЕМЕ:

09:00

Комисија:

Богићевић Југослав
Поповић Милка
Николаш Радмила

УЧИОНИЦА:

2

ОДЕЉЕЊЕ:

II-1, III-1

 

 

ПОНЕДЕЉАК    28.08.2017.

 

НАЦРТНА ГЕОМЕТРИЈА И ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ

 

ВРЕМЕ:

09:00

Комисија:

Богићевић Југослав
Николаш Радмила
Миладинов Александар

УЧИОНИЦА:

2

ОДЕЉЕЊЕ:

I-1, I-2, II-1



Copyright 2011.& Design D.Radević - All rights reserved.